PLNÍME SVÉ SNY...

POZOR, LEŤÁNEK NOVĚ I V ŘEVNICÍCH!


V roce 2015 přichází rodinné centrum Leťánek s velkou změnou a své aktivity rozšiřuje i do sousedních Řevnic. Kurzy, přednášky a další program rodinného centra se budou od letošního února odehrávat v knihovně v domovských Letech (Na Návsi 160) a nově se Leťánek zabydlí také v řevnickém Sokole (Opletalova 89), konkrétně v Klubovně nad kinem a v přilehlém Malém sále. Letovský sál U Kafků se pro aktivity centra již využívat nebude.


„Současní i budoucí klienti rodinného centra se díky těmto změnám mohou těšit na celou řadu novinek, protože díky novým prostorám se záběr Leťánku rozšíří nejen místně, ale i fakticky“, říká Renata Dudová z leťánkovského týmu, a dodává: „Kromě osvědčených kurzů a přednášek, které budeme nabízet nově i přímo v Řevnicích, chystáme také různé akce například pro základní a mateřské školy.“


Rodinné centrum Leťánek působí v Letech od roku 2009. Vzniklo z iniciativy několika nadšených maminek, které ho doslova „vydupaly ze země“ a dodnes v něm všechny působí. Do nabídky centra patří kromě pravidelných kurzů pro děti, dospělé a seniory také nejrůznější přednášky na témata jako třeba vztahy, výchova, zdravá výživa, vzdělávání apod., ale i velké akce jako Pohádkový les nebo Mikulášská veselice. Více informací najdete na www.letanek.cz.


Těšíme se, že vám díky těmto změnám budeme moct nabídnout celou řadu nových kroužků, přednášek, seminářů a uvidíme se s vámi ještě častěji, než dnes.


Váš tým z Leťánku


Nástěnka

CHYSTÁME PRO VÁS


KVĚTEN1
POHÁDKOVÝ LES